Oto Ekspertiz Garantili Araç Expertiz

Sizlere İstanbul’da 3. şubemiz olan Kartal Oto Ekspertiz /Dyno Bulls ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İkinci el otomobil almayı düşünenler için son derece önemli olan ekspertiz raporu mutlaka yapılması gereken önemli bir işlemdir. Çünkü ikinci el araç alacak kişiler nasıl bir araç aldığını ve alacağı aracın her açıdan ne durumda olduğunu öğrenmeyi ister.
İkinci el otomobil almayı düşünenler için son derece önemli olan ekspertiz raporu mutlaka yapılması gereken önemli bir işlemdir. Çünkü ikinci el araç alacak kişiler nasıl bir araç aldığını ve alacağı aracın her açıdan ne durumda olduğunu öğrenmeyi isterler. Fakat birçok kişi ise bu oto ekspertiz işlemini yaptırmaktan kaçınıyor. Bunun nedeni ise araba arayışında yorulmaları oluyor. Bu yorgunlukla beraber birde ekspertiz işlemlerini beklemek istemeyen kişiler notere giderek satış işlemlerini yaptırmayı yeterli görüyor. Bu noktadan sonra iş tamamen şansa kalıyor diyebiliriz. Aracı bir süre sonra servise götürmek durumunda kaldığınızda veya satmak istediğinizde alıcı ekspertiz raporu talep ettiğinde gerçeklerle yüzleşe biliyorsunuz. Ekspertiz sonucu ortaya çıkan tablo sonucu aracınızın değeri düşebiliyor ve zarar edebiliyorsunuz. Bu nedenle araç alırken bu testlere biraz zaman ayırmak ve cüzi bir ücretle ekspertiz yaptırmak sizin açınızdan her zaman karlı çıkmanızı sağlıyor ve risk almanın önüne geçiyor.

DYNOBULLS KARTAL OTO EKSPERTİZ TANIMI

OTOMOBİL TEST CİHAZLARIYLA DONALTILMIŞ, 13  ŞUBESİYLE SİZLERE HİZMET VERMEKTE OLAN DYNO BULLS OTO EKSPERTİZİN MERKEZİ İSTANBUL’DA BULUNMAKTADIR.  DYNO BULLS OTO EKSPERTİZ’İN FAALİYETİ; KULLANILMIŞ OTOMOBİL TESTİ İLE SINIRLIDIR. KULLANMIŞ OLDUĞU OTOMOBİL TEST CİHAZLARI SON SİSTEM VE BOSCH MARKA, TUV ONAYLI CİHAZLARLA HİZMET VERMEKTEDİR. OTOMOBİL MÜHENDİSLERİ VE USTA EĞİTMENLİK BELGERİNE SAHİP PERSONELLERLE HİZMETİNİ SUNMAKTADIR. DYNO BULLS OTO EKSPERTİZ OTOMOBİLLER HAKINDA DÜZENLEDİĞİ RAPORLARI KAŞELİ, İMZALI BELGELER HALİNDE SUNMAKTADIR. İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE BELGELERİ İNTERNET ÜZERİNDEN DE SUNUM YAPMAKTADIR. DYNO BULLS OTO EKSPERTİZ SUNMUŞ OLDUGU BELGELERİN SAHİPLİĞİNİ VE SORUMLULUGUNU KABUL EDEN FİRMADIR.

DYNOBULLS KARTAL OTO EKSPERTİZ’DE KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ TEST CİHAZLARI

  • YANAL KAYMA MAKİNASI – ÖNDÜZEN TESTİ
  • FREN MAKİNASI – TUTMA DEĞERLERİ VE TEKER OVALİTE TESTİ
  • SÜSPANSİYON MAKİNASI – AMORTİSÖR VE KULE HELEZYON YAYI TESTİ
  • ROTBALANS DONANIMLI LİFT – ALT TAKIM KONTROLLERİ TESTİ
  • MOTOR, DNO GÜÇ ÖLÇÜM MAKİNASI – MOTOR GÜCÜ TESTİ
  • MOTOR ATEŞLEME SİSTEMİ MAKİNASI – ENJEKTÖR-ENJEKSİYON BUJİ BOBİN TESTİ
  • CARMANN SCAN AT MAKİNASI – ARAÇ BEYNİ ARIZA TARAMA TESTİ
  • WOW SNOOPER MAKİNASI – OTOMATİK ŞANZIMAN BEYNİ TESTİ
  • ELCOMETER MAKİNASI – BOYA KALINLIK ÖLÇÜM TESTİ
  • WÜRTH – ŞASE ÖLÇÜM MAKİNASI

 

ETİKETLER : kartal oto ekspertiz, soğanlık oto ekspertiz, kartal oto expertiz, soğanlık oto expertiz, ekpertiz, tuzla oto ekspertiz, küçük yalı oto ekspertiz, içmeler oto ekspertiz, kaynarca oto ekspertiz, kadir has oto ekspertiz, ünalan oto ekspertiz, göztepe oto ekspertiz, tersane oto ekspertiz, cevizli oto ekspertiz, yakacık ekspertiz, uğur mumcu ekspertiz, maltepe ekspertiz, bostancı ekspertiz, expertiz, ekspertiz raporu, ekspertiz nedir, ekspertiz nerede yapılır, en yakın ekspertiz, neden ekspertiz yaptırmalıyım, 2. el oto, 2. el otomobil, 2. el araç, 2. el araç almak, 2. el alım satım, hasar kaydı, araç sigortası, hurda araç, pert araç, araç almak, araç satmak, en ucuz ekspertiz, en hızlı ekspertiz, en güvenilir ekspertiz, araç kontrolü, 2. el araç almak istiyorum, ekspertiz nerede yaptırılır, ekspertiz zorunlu mudur, en ayrıntılı ekspertiz, oto rapor, kasko, kaporta ekspertiz, şase ekspertiz, kaza ekspertiz, airbag ekspertizi, trafik kazası ekspertizi, tampon ekspertizi, raporlu oto ekspertiz, jet oto ekspertiz, yeni oto ekspertiz, dyno oto ekspertiz, kartal oto pazarı, açık oto pazarı, sibop ekspertizi, fsm oto ekspertiz, alt mekanik kontrol ekspertizi, dış ekspertiz, iç ekspertiz, motor ekspertizi, şanzuman ekspertizi, süspansiyon ekspertizi, yanal kayma ekspertizi, Audi Oto Ekspertiz, Bmw Oto Ekspertiz, Chevrolet Oto Ekspertiz, Citroen Oto Ekspertiz, Dacia Oto Ekspertiz, Suzuki Oto Ekspertiz, Fiat Oto Ekspertiz, Ford Oto Ekspertiz, Honda Oto Ekspertiz, Hyundai Oto Ekspertiz, Kia Oto Ekspertiz, Mazda Oto Ekspertiz, Mercedes Benz Oto Ekspertiz, Nissan Oto Ekspertiz, Opel Oto Ekspertiz, Peugeot Oto Ekspertiz, Renault Oto Ekspertiz, Seat Oto Ekspertiz, Skoda Oto Ekspertiz, Toyota Oto Ekspertiz, Volkswagen Oto Ekspertiz, Volvo Oto Ekspertiz