Hakkımızda

Dynobil Kartal Oto Ekspertiz

İkinci el otomobil almayı düşünenler için son derece önemli olan ekspertiz raporu mutlaka yapılması gereken önemli bir işlemdir. Çünkü ikinci el araç alacak kişiler nasıl bir araç aldığını ve alacağı aracın her açıdan ne durumda olduğunu öğrenmeyi ister.
İkinci el otomobil almayı düşünenler için son derece önemli olan ekspertiz raporu mutlaka yapılması gereken önemli bir işlemdir. Çünkü ikinci el araç alacak kişiler nasıl bir araç aldığını ve alacağı aracın her açıdan ne durumda olduğunu öğrenmeyi isterler. Fakat birçok kişi ise bu oto ekspertiz işlemini yaptırmaktan kaçınıyor. Bunun nedeni ise araba arayışında yorulmaları oluyor. Bu yorgunlukla beraber birde ekspertiz işlemlerini beklemek istemeyen kişiler notere giderek satış işlemlerini yaptırmayı yeterli görüyor. Bu noktadan sonra iş tamamen şansa kalıyor diyebiliriz. Aracı bir süre sonra servise götürmek durumunda kaldığınızda veya satmak istediğinizde alıcı ekspertiz raporu talep ettiğinde gerçeklerle yüzleşe biliyorsunuz. Ekspertiz sonucu ortaya çıkan tablo sonucu aracınızın değeri düşebiliyor ve zarar edebiliyorsunuz. Bu nedenle araç alırken bu testlere biraz zaman ayırmak ve cüzi bir ücretle ekspertiz yaptırmak sizin açınızdan her zaman karlı çıkmanızı sağlıyor ve risk almanın önüne geçiyor.

DYNOBİL OTO EKSPERTİZ’İN FAALİYETİ;

KULLANILMIŞ OTOMOBİL TESTİ İLE SINIRLIDIR. KULLANMIŞ OLDUĞU OTOMOBİL TEST CİHAZLARI SON SİSTEM VE BOSCH MARKA, TUV ONAYLI CİHAZLARLA HİZMET VERMEKTEDİR. OTOMOBİL MÜHENDİSLERİ VE USTA EĞİTMENLİK BELGERİNE SAHİP PERSONELLERLE HİZMETİNİ SUNMAKTADIR. DYNOBİL OTO EKSPERTİZ OTOMOBİLLER HAKINDA DÜZENLEDİĞİ RAPORLARI KAŞELİ, İMZALI BELGELER HALİNDE SUNMAKTADIR. İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE BELGELERİ İNTERNET ÜZERİNDEN DE SUNUM YAPMAKTADIR. DYNOBİL OTO EKSPERTİZ SUNMUŞ OLDUGU BELGELERİN SAHİPLİĞİNİ VE SORUMLULUGUNU KABUL EDEN FİRMADIR.

DYNOBİL KARTAL OTO EKSPERTİZ’DE KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ TEST CİHAZLARI

YANAL KAYMA MAKİNASI – ÖNDÜZEN TESTİ
FREN MAKİNASI – TUTMA DEĞERLERİ VE TEKER OVALİTE TESTİ
SÜSPANSİYON MAKİNASI – AMORTİSÖR VE KULE HELEZYON YAYI TESTİ
ROTBALANS DONANIMLI LİFT – ALT TAKIM KONTROLLERİ TESTİ
MOTOR, DNO GÜÇ ÖLÇÜM MAKİNASI – MOTOR GÜCÜ TESTİ
MOTOR ATEŞLEME SİSTEMİ MAKİNASI – ENJEKTÖR-ENJEKSİYON BUJİ BOBİN TESTİ
CARMANN SCAN AT MAKİNASI – ARAÇ BEYNİ ARIZA TARAMA TESTİ
WOW SNOOPER MAKİNASI – OTOMATİK ŞANZIMAN BEYNİ TESTİ
ELCOMETER MAKİNASI – BOYA KALINLIK ÖLÇÜM TESTİ
WÜRTH – ŞASE ÖLÇÜM MAKİNASI